Home » Rozvrh hodin » Kurz zdravého vaření pro děti

KURZ ZDRAVÉHO VAŘENÍ PRO DĚTI

Kurz pro děti 1.-4- třída.

Termín: každý sudý týden ve středu od 14.00 hodin. Začínáme už 8.10.!

Na tomto kurzu ukážeme dětem, že vytvářet zdravé jídlo je prima zábava pro celou rodinu, že vařit zdravě zvládne každé male dítě, natož dospělák.

Budeme používat kvalitní suroviny, pokud to půjde, tak v BIO kvalitě. Naučíme děti základům FOOD ARTu, tj. vytváření obrázků či figurek z potravin, vyzkoušíme vařit méně známé obiloviny, zkusíme nahradit cukr přírodními sladidly. Zaměříme se na využití sezonních surovin, ovoce a zeleniny.

Děti obdrží na začátku kurzu kuchařskou čepici a na konci „Řád zlaté vařečky“ za úspěšné absolvování kurzu.

Recepty, které budou mít největší úspěch, nasdílíme rodičům, aby je mohli vyzkoušet I doma.

Kurz se koná v prostorách kuchyně školní družiny při MŠ Běchovice.

Cena za pololetí: 1200 Kč (zahrnuje suroviny a veškeré výrobky). Kurzovné se platí převodem. Číslo účtu bude uvedeno v e-mailovém potvrzení vaší přihlášky.

Kurz pořádá pod záštitou Jurta klubu Refresh! pod vedením Michaely Skalníkové, e-mail: refresh@zdrave-mlsani.eu,

FB: www.facebook.com/ReFresh.zdravemlsani

Přihlášky zasílejte na e-mail: rezervace®jurtaklub.cz (jméno a příjmení dítěte, datum narození, jméno zákonného zástupce, e-mail, telefon, označení kurzu).

Vybavte dítě kuchařskou zástěrou a plastovou krabičkou (ideálně talíř s poklopem), aby se s vámi mohlo podělit o radost z vlastnoručně vytvořených dobrot.

Počet míst je omezen na 12 dětí. Kurz se otevře při min.počtu 8 dětí. Náhrady nejsou možné. Vracím peníze za lekci jen v případě, že bude chybět lektor a při dlouhodobé nemoci dítěte nad 3 měsíce oproti potvrzení od lékaře.

vareni