Home » Rozvrh hodin » „Abíčkové“ papírové modelaření

„ABÍČKOVÉ“ PAPÍROVÉ MODELAŘENÍ

Zájemci o modelaření se ozvěte emailem na info@jurtaklub.cz.

 

Pro děti i dospělé, pro holky, kluky, mámy, táty, babičky i dědy, kdo rád stříhá a lepí, ať se přidá mezi děti! Nejznámější modely z časopisu ABC, na které jste si třeba ještě nikdy neudělali čas a nyní byste se je rádi naučili lepit a nebo byste se skrze ně chtěli vrátit do dětských let? Světem papírového modelaření vás provede Josef Kropáček, odborník přes historické vystřihovánky, realizoval desítky výstav papírových modelů a vytvořil současnou expozici v Muzeu papírových modelů v Polici nad Metují. Spoluautor v současnosti vydávané Papírové archeologie.

Na kurzu se naučíte preciznosti, děti si osvojí práci s nůžkami a lepidlem.  Děti se navíc naučí trpělivosti a vážit si výrobků nejen svých, ale i druhých. Poznají, že věci kolem nás nevznikají jen tak. Slepit model není otázkou pár minut, vyžaduje kontinuální práci na detailech, proto jednotlivé lekce tvoří pásmo kurzu na celé pololetí. Náročnost modelů je vybírána na základě zkušeností dětí a dospělých.

Cena: 17 lekcí/1700,- Kč = pololetí. V ceně je započítána jedna nepřítomnost lektora. Jednotlivá dvouhodina stojí 120,- Kč.

Lektor: Josef Kropáček

Co s sebou? Nůžky, lepidlo v tyčince, pravítko, vodovky, jemný malý štětec č. 1 nebo 2