Home » O nás

O NÁS

Jurta klub je občanským sdružením s výukovými programy i cvičením pro všechny členy rodiny. Primárním cílem našeho projektu je přivést děti a dospělé opět blíž k přírodě i k sobě navzájem. Dále pak vytvořit pracovní uplatnění pro maminky – odborníky ve svém oboru – v rámci našich kurzů. Otevíráme pro Vás proto mnoho pestrých, zajímavých kurzů, seminářů i přednášek. Kurzy vedou kvalifikovaní lektoři, jedni z nejlepších odborníků ve své oblasti.

Exkluzivita výuky v jurtě je podpořena příjemnou atmosférou použitých přírodních materiálů, navíc kruhový půdorys působí příjemně i na Vaši duši. Ačkoliv se učíte, či cvičíte, uvolňuje se intinzivněji vnitřní stres a jiné napětí způsobené náročným požadavky současné doby. Další výhodou je omezená kapacita prostor, dbáme na individuální přístup lektorů včetně důsledné péče nutné ke správnému osvojení si požadovaných dovedností.

Tento projekt vznikl za výrazné pomoci generálního partnera firmy Stavební a klempířské práce Jirsík&Varta. Veškeré stavební práce byly provedeny touto spolehlivou firmou, kterou můžeme jen doporučit. Na českém trhu je již více než 20 let.

Pořízení samotné jurty proběhlo za velmi příjemné partnerské spolupráce s osvědčenou firmou RENTS s.r.o.

STANOVY OBČANSKÉHO SDRUŽENÍ JURTA KLUB

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY JURTA KLUB