Home » Letní muzikálová školička

LETNÍ MUZIKÁLOVÁ ŠKOLIČKA  aneb PÍSNIČKY Z MUZIKÁLOVÉ KRABIČKY

PONDĚLÍ 5.8. – 1. SKUPINA PRO DĚTI 4-6 LET OD 15-15:45 HOD.

                       2. SKUPINA PRO DĚTI 7-15 LET OD 16-17:00 HOD

Muzikálová školička je program určený pro děti, které rády zpívají, hrají si a preferují dětský kolektiv. Naše letní setkání bude o seznámení se. Povíme si a vyzkoušíme základní cvičení správného dýchání, rozezpíváme se a v závěru se naučíme delší píseň, kterou bych si alespoň s těmi staršími dětmi přála divadelně zpracovat. Nepůjde samozřejmě o to, dokonale secvičit náš cíl, ale přiblížit dětem náplň Muzikálové školičky, aby si mohly vyzkoušet způsob práce, poznat paní učitelku a rozhodnout se, zda se do kroužku na další pololetí přihlásí.

Lektorka: Magdaléna Kvapilová

Cena: 110,- Kč

Přihlášky na Muzikálovou školičku zasílejte na rezervace®jurtaklub.cz nejpozději týden před konáním akce.

Do rezervace prosím uveďte: název kurzu, Vaše jméno a příjmení, datum narození, u dětských kurzů jméno zákonného zástupce, e-mail, telefon.

Rezervace jsou nutné z důvodu omezené kapacity kurzu, je stanoven min. a max. počet osob. Pokud nebude kurz naplněn nebude uskutečněn. Děkujeme za pochopení.

Při nedostatečném naplnění nebude kurz otevřen!! Nenechte si proto ujít jedinečnou šanci na kvalitní kurzy s výbornými lektory, v exkluzivním prostředí jurty a poblíž Vašeho bydliště. Už nemusíte dojíždět za cvičením, jsme tu pro VÁS!