Home » Indoor Strollering přes léto

INDOOR STROLLERING

Úterky 10-11h.

Indoorové lekce jsou zaměřeny na posílení hlubokého stabilizačního systému, zdravé držení těla, posílení problematických partií, dbám především na správné provedení cviků a individuální přístup. Na těchto hodinách si děti pohrají se svými novými kamarády, Vy si zacvičíte, získáte dobrý pocit z toho, že se opět můžete věnovat sama sobě bez odloučení od dítěte. Na další hodinu se těšíte s Vaším dítkem společně :)
Doporučuji si s sebou vzít zvlášť oblečení na cvičení a malý ručník. Děťátku vezměte několik hraček a pod miminka deku (v sále je koberec). Na hodiny se prosím předem objednejte, v případě náhlé nemoci Vás mohu kontaktovat. Všem, kteří se mi nahlásí budu o změně informovat min. hodinu před začátkem cvičení SMSkou :) Těšíme se na Vás Veronika a Anička.

Lektor: Bc. Veronika Kropáčková

Cena: 150,-/hodina

AKCE NA 1. POLOLETÍ ŠKOLNÍHO ROKU!

Pokud si zakoupíte jakýkoliv kurz na 1. pololetí a k němu permanentku na Strollering na 20 lekcí na období září 2013-leden 2014, získáte na ni ode mě 20% slevu (např. Kurz pilates + permice na 20 vstupů, pak Vás hodina na mé lekce outdooru vyjde na 80,- Kč. Indoor nebo cvičení pro těhotné na 120,- Kč.), pokud si vyberete 2 jakékoliv kurzy + permanentku na Strollering 20 lekcí, dostanete na ni slevu 30%. (např. Hrátky s batolátky + pilates + permice na 20 vstupů, pak Vás hodina na mé lekce outdoor vyjde na 70,- Kč, indoor nebo cvičení pro těhotné na 105,- Kč.) Kurzy takto se sčítající platí vždy v rámci úzké rodiny (máma, táta, dítě/děti příp.babička/děda). Pokud je to nesrozumitelně napsané, tak mi zavolejte, napiště, pokusím se vysvětlit lépe :)

Rezervace prosím proveďte ZDE.