Home » Akce » Porodní rituál

PORODNÍ RITUÁL PRO BEÁTU, BÁRU A VERČU 29. 10.

Pojďme vyprovodit ženu k blížícímu se porodu a její dítě k příchodu na tento svět… Pojďme sdílením, tancem, dotekem a bytím v přítomnosti v bezpečném a láskyplném kruhu žen oslavit ženu – matku … Díky komunikaci s miminkem a práci s tělem uvolníme strachy, otevřeme svá srdce a vneseme klid do naší mysli… Spojíme se s naší posvátnou sexuální energií – zdrojem síly a moudrosti těla a podpoříme tak ženu, chystající se k porodu…

Vhodné pro nastávající maminky jako součást přípravy k porodu. Pro ženy, které si přejí miminko jako možnost nalezení kontaktu s vnitřní ženou. Pro ženy, které již rodily a mohou vytvořit podporu nastávající rodičce, případně nahlédnout vlastní porodní zážitek z jiné perspektivy.

Rituál je léčivý pro všechny zúčastněné. Vhodné pro ženy a dívky všeho věku a stavu. (možnost přespání přímo v jurtě za 150 Kč, k dispozici relaxační deky a podložky, sprcha a kuchyňka)

V útulném prostředí Jurta klubu, Na Vydrholci 576, Praha Běchovice (kousek od Černého Mostu).

Co s sebou (není nutno, ale vítáno):

Lehkou relaxační přikrývku a teplé ponožky, příjemné červené oblečení, misku, neparfémovanou červenou, symbolický dárek pro nastávající rodičku a její dítě. Květiny, pochutiny, nápoje a ovoce do společného kruhu a hudební nástroje vítány.

Čaj a voda jsou k dispozici.

Termín: 29. 10. 2013 od 19:00 do cca 24:00

Cena pětihodinového rituálu: 480 Kč (s permanentkou 440 Kč)

Přihlášení jednoduše přes náš REZERVAČNÍ SYSTÉM. Rezervace nejpozději týden před konáním rituálu.

Rituálem provází Tamara Melissa, která 14 let vede ženské skupiny osobního rozvoje. Vystudovala FF UK a je lektorkou o.s. A centrum v Praze. Miluje tanec a provází přechodovými rituály. Poskytuje též individuální poradenství s aromaterapeutickou masáží „Sedmé nebe“. Spolu se svým mužem, se kterým žije poblíž Prahy, nyní prochází několikaletým tantrickým výcvikem pro páry „Partneři duše“.

www.cestazeny.cz