Home » Akce » Nová vizáž pro každou ženu

VIZÁŽ PRO KAŽDOU ŽENU

Milé maminky,

mateřská dovolená je velmi intenzivní čas strávený s vaším miminkem nebo více dětmi, většina z nás zasune sebe a své potřeby někam hluboko do šuplíku a jede na plný plyn pro rodinné štěstí. Snažíme se být super matkou, milenkou a manželkou v jedné osobě. Občas by nám záviděla i sama chobotnice, kolik toho dokážeme udělat najednou a komiksovým hrdinkám padá brada na zem – úklid, vaření, uspávání, nakupování, pofoukání „bebinek“, přečtení pohádek, večeře, věnování se partnerovi… K tomu být pořád v pohodě, dobré náladě, hezky upravená a stále přitažlivá pro svého muže Občas nadlidský úkol, že?

Nejen pro ty z vás, které se občas po ránu nepoznávají v zrcadle, je určena lednová akce STROLLERING VIZÁŽ. Pod vedením zkušené vizážistky Boženy Davidové se dozvíte tipy a triky, jak vypadat skvěle od hlavy k patě i bez velké námahy:) Vše v duchu feng – šuei. Vizáž probíhá ve skupině maximálně pěti žen a to po dobu cca tří hodinek.

Boženka vám poradí střih a barvu účesu, tipy na denní líčení, jaké si vybírat doplňky, oblečení (barevnost a střih), parfémy a mnoho dalšího. Zapomeňte na klasické rozdělení jaro, léto, podzim, zima a přijďte se dozvědět víc.

Leden je měsíc nových předsevzetí a tedy nejlepší čas na změnu!
Tento termín se bude konat pouze v Praze, v případě velkého zájmu uspořádáme vizáž i v Brně či Olomouci.

TERMÍN: sobota 18. 1. 2014

KDE: Jurta klub

V KOLIK: 11:00 – 14:00 nebo 15:00 – 18:00

CENA: 890,- / osoba

Vezměte s sebou kamarádku, sestru, maminku, nebo i babičku, vymezte si sobotu 18. 1. 2014 jen a jen pro sebe a užijete si super dámské odpoledne, protože…

…tam jako Popelky, ven jako sexy kočky a večerní Praha bude patřit jenom vám

V případě zájmu nebo jakýchkoli otázek mě neváhejte kontaktovat.
Závazná rezervace mailem na dady.lucky@seznam.cz nebo telefonicky na 774 623 855.