Home » Akce

AKCE

Jednorázové akce pořádané Jurta klubem naleznete vždy v této sekci.

Zájemci o jednotlivé kurzy, prosím, REZERVUJTE SI vždy místo mailem: rezervace@jurtaklub.cz, kapacita je omezená. Na lekcích v Jurta klubu máte záruku zcela individuální péče.

Pokud máte zájem o otevření nějakého pravidelného či jednorázového kurzu, který jste nenašli v naší nabídce, kontaktujte nás.

Pronájem jurty je možný po individuální konzultaci. Pro více informací se obracejte na Veroniku Kropáčkovou na email info@jurtaklub.cz nebo telefonicky 608 968 740.

 

PŘIPRAVOVANÉ AKCE:

VÝROBA ADVENTNÍCH VĚNCŮ – 27.11. od 18:00 v jurtě

Posledních pár míst na tvoření adventní věnců. Aby byl věnec co nejčerstvější a vydržel po celé Vánoce ve výborné kondici, tvoříme den před začátkem adventu, tedy v sobotu 26.11. od 18 do 21 hod. Nutné se přihlásit přes info@jurtaklub.cz, pokud máte představu o svíčkách, které si přejete na věnec – barva, tvar, výška, pak specifikujte do objednávkového mailu. Kapacita je omezená, aby se lektorka mohla věnovat a být k ruce každému přihlášenému.

 

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA BEZ ČERTA – 2.12. od 16:00 v zasedací místnosti na úřadě Praha Běchovice (Českobrodská 3)

Zveme vás na 3. ročník mikulášské nadílky bez čerta, kterou si společně můžete užít se svými dětmi. Tento rok je kromě výtvárné dílny připraveno i loutkové vánoční divadlo Gloria se spoustou koled a vánočního povídání. Na závěr besídky děti společnou koledou přivolají anděla a Mikuláše, který jim rozdají dárečky. Přineste s sebou prosím balíčky pro své děti se jménem a vlastnostmi, které chcete POCHVÁLIT.
VÍTE, ŽE: V období 3-7 let žijí děti ve světě fantazie, věří v dobro a zlo. Symbolem dobra a bezpečí je pro ně rodina.Také jsou si jisté, že před zlem je ochrání právě jejich rodiče. Vůbec nechápou, proč jejich ochránci vpustí do jejich domovů, do jejich zóny bezpečí, právě čerta, který představuje zlo. Dětská psychika je velmi křehká, my ji nechceme rozbít.
S SEBOU: mikulášský balíček se jménem a textem o dítěti
Na toto odpoledne se prosím předem objednejte na rezervace@jurtaklub.cz
Cena 150,- Kč za rodinu (děti, rodiče, prarodiče).

 

ADVENTNÍ VÁNOČNÍ KONCERT – 20.12. od 16:00 v Centru sociálních služeb Praha Běchovice (Za Poštovskou zahradou 557)

První adventní koncert pořádáme 20.12. v Centru sociálních služeb v Běchovicích. S Vánočním pásmem vystoupí děti z MŠ Beruška a po té si užijete koncert talentovaných mladých umělců z Yolo kvartetu. Není nutná rezervace.